„IGRZYSKA ZDROWIA”

7 lutego uczniowie klasy 1 c mieli ogromną przyjemność uczestniczyć w „Igrzyskach Zdrowia”, które odbyły się w Hali Sportowej przy ul. Żużlowej w Częstochowie. Na dzieci czekali trenerzy z różnych klubów sportowych. Podczas igrzysk uczniowie mieli okazję poznać oraz skorzystać z kilkunastu dyscyplin sportowych m.in. hokeja, koszykówki, siatkówki, badmintona, tenisa, rugby, akrobatyki i wielu, wielu innych. Dzieci odwiedziły również strefę zdrowego odżywiania, gdzie mogli spróbować przepyszne przekąski i desery oraz obejrzeć ciekawy film o odżywianiu. Uczestniczyli również w konkursie wiedzy o sporcie, w którym wygrali zajęcia sportowe przeprowadzone na terenie szkoły, organizowane przez Centrum Edukacji Kosmos. Dziękujemy organizatorowi, za to, że mogliśmy wziąć udział w tak ciekawym wydarzeniu.

A.W.