EDUKACJA REGIONALNA

Dobiega drugi rok realizacji edukacji regionalnej w klasach szóstych szkół podstawowych.

Tak, jak w ubiegłym roku szkolnym  podsumowaniem realizacji projektu była ewaluacja w postaci gry terenowej oraz rywalizacji turniejowej.

Gra miejska odbyła się 30 maja 2023r., w grze brały udział 5-cio osobowe zespoły w tym drużyna z naszej szkoły reprezentowana przez uczniów klasy 6 b w składzie: Olga Bekiersz, Maja Broncel, Liliana Koćwin, Borys Burdzyński i Dominik Kalota.

Zespoły miały do pokonania 5 punktów kontrolnych, po wykonaniu wszystkich zadań konkursowych nasza szkoła otrzymała Certyfikat

12 czerwca 3 osobowa drużyna z naszej szkoły uczestniczyła w części turniejowej ewaluacji edukacji regionalnej. II Powiatowy Turniej Historyczny „Częstochowa Moje Miasto” o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy odbywał się w  IX Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida. Naszą szkołę reprezentowali: Maja Broncel, Borys Burdzyński i Dominik Kalota.