Dzień Postaci z Bajek klasy 0-3

Dnia 6.11. 23 r w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek.
Kto z nas nie chciałby na chwilę przenieść się pamięcią do czasów , gdzie spędzaliśmy dni na czytaniu słynnych bajek, bądź ich oglądaniu . Jeszcze większym sentymentem obdarowujemy momenty gdy ktoś nam czytał bajki przed snem – mama, tata , babcia, dziadek albo inna bliska nam osoba. Od razu robi nam się ciepło na serduszku . Takie chwile należy pielęgnować dlatego w naszej szkole Pan Dyrektor Janusz Ferenc „przenosił” wsłuchane w tekst literacki dzieci do innego świata – świata baśni. Do akcji włączyły się również Panie Wicedyrektorki które również czytały bajki z dużą wrażliwością . Dzieci z dużym zaangażowaniem słuchały różnych opowieści. Dodatkowo dzieci otrzymały od Rady Rodziców upominki – piłeczki z różnymi emocjami . Dzieci prezentowały na sobie wspaniałe stroje : Batman, Kapitan Ameryka , Elza , księżniczki , różne zwierzątka oraz wiele , wiele innych. Oglądaliśmy też bajki na tablicy multimedialnej oraz zajadaliśmy pyszny popcorn ! To był bardzo miły dzień – jak z bajki !