Dzień Niepodległości w klasach młodszych

Dnia 10 listopada 2022r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie klas trzecich pod opieką swoich wychowawczyń przygotowali uroczystość, podczas której  przypomnieli  o 123 latach niewoli narodu polskiego i jego dążeniach do odzyskania wolności.

Dzieci wykonały piosenki o tematyce patriotycznej i zaprezentowały polskie tańce: poloneza, krakowiaka i trojaka.

Występ pełen zapału i zaangażowania ze strony młodych artystów wywołał u widzów wiele wzruszeń, emocji i refleksji. Ten ważny dzień w kalendarzu jest lekcją patriotyzmu i historii. Uczestnicząc corocznie  w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

AA, IB-T