Dzień Nauczyciela w „13-tce”

„Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc…” – zaśpiewały dziś uczennice klasy VI na szkolnych obchodach Dnia Nauczyciela. Były życzenia, ciepłe słowa i podziękowania. Uśmiech na twarzach nauczycieli wywołał przygotowany przez grupę uczniów klas VIII, VII i IV skecz kabaretowy pt: „Niezbędnik nauczyciela czyli w co powinien być wyposażony współczesny nauczyciel”. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Zuzanna Pietraszko w dniu święta nauczycieli przygotowała niespodziankę dla naszych belfrów. Zorganizowała głosowanie na nauczycieli roku 2022/2023 w sześciu kategoriach. Spośród niemal 30 nominowanych uczniowie wybrali 6 ich zdaniem najbardziej wyróżniających się. I tak w kategorii nauczyciel żartowniś zwyciężył p. Leszek Matyja , wirtualnym nauczycielem został p. Grzegorz Nykiś, natomiast nauczycielką z najlepszą ,,stylówą”została p. Marta Konopa, najbardziej konsekwentnym nauczycielem została Ewa Maj, najbardziej cierpliwym p. Mariusz Sieczka natomiast nauczyciel piła, czyli po prostu bardzo wymagający nauczyciel to p. Agnieszka Lechowska -Łękawa. Zuzia złożyła również życzenia wszystkim pedagogom w imieniu całej społeczności uczniowskiej.
MB, LW