Bezpieczne wakacje 2024 z kartą rowerową !

Wyczekiwane przez uczniów wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Niebawem rozpocznie się czas odpoczynku, który powinien być przede wszystkim bezpieczny!
Właśnie dlatego klasa 4a uczestniczyła w ostatni piątek w całodziennej akcji „Bezpieczne Wakacje 2024 z SCAUT SPORT”.
Uczniowie mieli okazję spotkać się z policją i uzyskać kartę rowerową oraz przeszli ciekawe szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, prowadzone przez Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Ogromną atrakcją była też policja konna oraz zajęcia z instruktorem na ściance wspinaczkowej. Dopełnienie dnia stanowiły zabawy z chustami i dmuchana zjeżdżalnia.
Akcja miała na celu przygotowanie dzieci do aktywnego, ale bezpiecznego odpoczynku wakacyjnego.