POMOC DLA DZIECI Z HOSPICJUM

Zbliża się najradośniejszy dzień w roku – Dzień Dziecka! W tym wyjątkowym czasie chcemy sprawić radość podopiecznym z Hospicjum. Pod opieką Hospicjum w Częstochowie znajduje się 70 dzieci, które codziennie walczą z ciężkimi chorobami, a my chcemy, aby ten dzień był dla nich pełen uśmiechów i niespodzianek.

Dlatego też Szkolne Koło Wolontariatu zwraca się do Państwa z ogromną prośbą pomocy.

Jak możecie Państwo pomóc? Prosimy o przekazywanie poniższych artykułów z listy do sali numer 5, do Pani Marty Konopy. AKCJA TRWA DO 28.05.2024r.

– nowe zabawki, pluszaki,

-nowe książki, materiały plastyczne, karty podarunkowe,

-słodycze

– artykuły higieniczne (oliwki, płyny do kąpieli, szampony, chusteczki nawilżane, proszki antyalergiczne, kremy, środki czystości, pieluchy (rozmiar 5-6), nowe ręczniki oraz komplety pościeli)

– formą pomocy może być również wpłata darowizny na konto Hospicjum:

Dane do wpłat:

Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej

ul. Krakowska 45a, 42-202 Częstochowa

z dopiskiem: Dzień Dziecka.

Serdecznie dziękujemy za ofiarność i pomoc.