Srebrne piłkarki ręczne!

Zakończyły się rozgrywki piłki ręcznej dziewcząt starszych i młodszych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS w Częstochowie. Z wielką radością chcemy poinformować, że nasze dziewczęta spisały się w tych rozgrywkach znakomicie. Obie drużyny zajęły 2 miejsca w Częstochowie.

Finały odbywały się w Hali Polonia. Emocje były ogromne. Nasze dziewczęta ambitnie walczyły w każdym meczu. W kolejnych rundach podnosząc swój poziom sportowy wygrywały z innymi szkołami. Dopiero w finale były zmuszone uznać wyższość rywalek z SP 49 (grupa dziewcząt starszych) i SP 7 (grupa dziewcząt młodszych). Pomimo przegranych w finale, radość z gry i rezultatów jest ogromna. Opiekunem starszych dziewcząt była p. Agata Sokołowska, a młodszej grupy p. Maciej Wawrzaszek. Uczennice i opiekunowie deklarują walkę o tytuł najlepszych w Częstochowie w przyszłorocznych rozgrywkach.

Reprezentacja grupy starszej:

VIII B

Julia Cykowska, Pola Bekiersz, Klementyna Dymek, Amelia Koćwin, Matylda Ledwoń, Antonina Mirowska, Weronika Srogosz.

VIII D

Martyna Bajor, Karina Nizioł, Liliana Ostrowska, Zuzanna Pietraszko, Wiktoria Skrzyniarz, Julia Szecówka

Reprezentacja grupy młodszej:

VB

Laura Całus, Emilia Dziwińska, Zofia Jaworowska, Zuzanna Karlińska, Zuzanna Knop, Julita Lisewska, Maja Mękarska

V C

Weronika Światła , Julia Ciałowicz, Nikola Siara, Wiktoria Wołosz,