FESTYN RODZINNY – ODWOŁANY!!!

Szanowni Państwo,

w związku z przedłużeniem do 31 maja obowiązywania trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP) oraz drugiego stopnia alarmowego BRAVO, zgodnie z pkt. 2 ppkt. 8 załącznika do rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 25 lipca 2016 r. w sprawie zakresu przedsięwzięć wykonywanych w poszczególnych stopniach alarmowych i stopniach alarmowych CRP (Dz. U. 2016, poz. 1101 ze zm.) szkoła jest zobowiązana do wprowadzenia zakazu wstępu osobom postronnym.

Po analizie z Miejsko-Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Częstochowie, organem prowadzącym oraz rozmowie z kierownictwem szkoły, mając na względzie odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczniów, rodziców i pracowników szkoły, z wyżej wymienionego powodu zaplanowany na termin 31 maja 2022 r. Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego zostaje odwołany.

Maciej Wawrzaszek