Wyniki konkursu na świąteczno – wiosenny wystrój sal lekcyjnych.

Święta Wielkanocne już coraz bliżej, a wraz z nimi długo wyczekiwana wiosna. Przed uczniami i nauczycielami kilka dni oddechu.
Nasi uczniowie wraz z wychowawcami chętnie wzięli udział w szkolnym konkursie na najładniej udekorowaną salę w klimacie świąteczno – wiosennym. Pomieszczenie są kolorowe, pełne żywych, wiosennych barw….w takich salach nauka to czysta przyjemność.
Jury w składzie: dyr. Maciej Wawrzaszek i J. Nagel dokonali obiektywnej oceny wystroju sal. Ocenili wrażenia artystyczne i wkład pracy. Zwycięzcami zostali:
KLASY 0 – 3
I miejsce: klasy 2b, 2c (sala 12)
II miejsce: Klasy 1a, 1b (sala 14)
III miejsce: klasy 2a, 1c (sala 13)
KLASY 4 – 8
I miejsce: klasa 4b (sala 25)
II miejsce: klasa 5b (sala 24)
III miejsce: klasa 4c (sala 7)
Wszystkim klasom biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy za udział i ogromne zaangażowanie. Dzięki Wam w naszej szkole już jest wiosna, a na wiosnę za oknami musimy jeszcze troszkę poczekać…

Sponsorom i Radzie Rodziców dziękujemy za zorganizowanie konkursu i ufundowanie nagród. Zwycięzcom gratulujemy:)