KRAINA ZABAWY

9 marca klasa I a udała się do Rodzinnego Centrum Rozrywki Fabryka Uśmiechu w Częstochowie. Wyjście stanowiło nagrodę za zajęcie I-go miejsca w Szkolnym konkursie na „Najładniej udekorowaną świątecznie klasę”, ufundowaną przez Radę Rodziców. Dzieci miło spędziły czas i świetnie się bawiły, zostawiając  tam odrobinę ze swoich niespożytych pokładów energii. Chętnie korzystały z licznych atrakcji: trampolin,  bujaków, armatek pneumatycznych, automatów do gier, mini golfa. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z czteropoziomowego labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Było bardzo wesoło,  radośnie i  głośno. Uśmiech nie znikał z twarzy naszych pierwszaków. Dziękujemy Radzie Rodziców za tak miłą i atrakcyjną niespodziankę.

BJ