Baletowa podróż dla najmłodszych

28 września uczniowie klas I  pod opieką wychowawców wybrali się do Klubu Politechnik w Częstochowie na przedstawienie baletowe „Muzyka z największych musicali świata”przygotowane przez Społeczną Szkołę Baletową i Społeczne Ognisko Baletowe w Częstochowie.

Dzieci były oczarowane pięknym widowiskiem, w którym występowało wielu tancerzy w różnym wieku. Nas scenie królował głównie dynamiczny taniec. Wszystkich zachwyciła wspaniała muzyka, gra świateł, ciekawe i szybko zmieniające się układy choreograficzne, gra aktorska tancerzy oraz specjalnie przygotowane piękne, kolorowe kostiumy.

Mamy nadzieję, że były to niezapomniane chwile, które dostarczyły najmłodszym wielu wrażeń i artystycznych przeżyć.

BJ