„Święty Mikołaj na Kresach”

Wesprzyj naszych rodaków na Kresach Wschodnich!

Co roku nasza szkoła bierze udział w akcji pomocy Polakom mieszkającym na terenach dawnych Kresów Wschodnich. Ze względu na wciąż trwający stan epidemii tegoroczna pomoc organizowana w szkołach została ograniczona do ZBIÓRKI SŁODYCZY i ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH.

Osoby, które chciałyby wesprzeć naszych rodaków prosimy o pozostawianie artykułów w pudełku przy portierni. Prosimy, aby pozostawione pudełka z darami opatrzone zostały imieniem i nazwiskiem ucznia, klasą do której uczeń chodzi oraz podpisem KRESY.

Zbiórka trwa od 20.09.2021 r. do 19.10.2021 r.

DZIĘKUJEMY ZA OKAZANĄ POMOC

Szkolne Koło Wolontariatu

Akcja pomocy rodakom na Kresach będzie uzupełniona również zbiórką funduszy do puszki.
Datki do puszki będzie można składać na terenie szkoły. Oddelegowani uczniowie będą przemierzać korytarze szkolne oraz odwiedzać uczniów w klasach dwa razy w tygodniu.

Raz jeszcze dziękujemy Wszystkim z Państwa za wsparcie naszej szkolnej akcji.