Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Uwaga! Uwaga! Ogłaszamy, że rok szkolny 2021/2022 został uroczyście rozpoczęty.

Nasi uczniowie dnia 1.09. 21 roku mogli znów spotkać się w murach szkoły. Niestety, zgodnie z zaleceniami, związanymi z sytuacją epidemiologiczną musieliśmy zrezygnować z uroczystej inauguracji. Spotkali się oni z wychowawcami klas w swoich salach lekcyjnych wg ustalonego wcześniej harmonogramu. Wychowawcy przedstawili plany lekcji, przypomnieli o zachowaniu reżimu sanitarnego w czasie przebywania na terenie szkoły. Dyrektor szkoły Maciej Wawrzaszek odwiedził kilka klas, by osobiście przywitać uczniów. Oczywiście był też czas na pierwsze wspomnienia z wakacyjnych wojaży.

Serdecznie w murach „13” witamy naszych pierwszoklasistów. Życzymy powodzenia i mocno trzymamy za Was kciuki! Pamiętajcie, że w chwilach wątpliwości i zagubienia starsi koledzy służą pomocą.

Czego możemy sobie życzyć na ten obecny rok szkolny? By nasza nauka jak najdłużej odbywała się stacjonarnie. Dzisiejszy gwar na korytarzu, tryskająca radość ze wspólnej rozmowy z kolegami i koleżanki potwierdza, jak bardzo kontakt z drugim człowiekiem jest nam potrzebny.

Powodzenia!!!

MZ