„Majowa Kapliczka” – wyniki

W piątek, 11 czerwca, w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu „Majowa Kapliczka”. Dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczyli Pan Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13 – Pan Maciej Wawrzaszek oraz Proboszcz parafii – ks. Janusz Wojtyla. Nagrody wręczone w dwóch kategoriach. Kategoria – prace przestrzenne: I miejsce – Wiktoria Zych, II miejsce – Pola Parkitna, III miejsce – Weronika Zych, Wyróżnienia – Mikołaj Przydatek, Milena Klimas i Maja Joniec. Kategoria – prace płaskie: I miejsce – Piotr Karolczyk, II miejsce – Anna Ziętal, III miejsce – Karol Mioduszewski. Wyróżnienia – Tymoteusz Kaszyński, Lena Gałda, Natasza Gwiazdecka.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!