PODWÓJNY FINALISTA!!!

Ogromnymi osiągnięciami w tym roku szkolnym może pochwalić się uczeń klasy VIc – Bartosz Caban, który został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z 2 przedmiotów: biologii i historii. Do kolejnych etapów konkursów przygotowywali go nauczyciele: biologii p. Barbara Moroz i historii p. Piotr Zajęcki.

Sukces jest tym bardziej znaczący, że Bartek jest jednym z najmłodszych uczestników Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty obejmujących zakresem wiedzy całą szkołę podstawową.

W dniu 2.06. 2021r. Bartosz Caban odebrał z rąk Dyrektora Szkoły – Macieja Wawrzaszka-  zaświadczenie o uzyskaniu tytułu finalisty oraz dyplom gratulacyjnym

Gratulujemy Bartkowi tak znakomitych sukcesów, jesteśmy przekonani, że potencjał intelektualny, jaki posiada, w przyszłości zaowocuje jeszcze większymi osiągnięciami, będzie motywacją do zgłębiania wiedzy i odkrywania świata!

MB