Sukcesy szkolnych lekkoatletów

Po wygranej trójboju LA w Częstochowie, uczniowie naszej szkoły wystartowali w kolejnym etapie tych zawodów. Podczas finału województwa śląskiego w Chorzowie chłopcy osiągnęli ogromny sukces  – drużynowo zajęli III miejsce, indywidualnie Jakub Suślik miejsce II. Zespół wystąpił w składzie : Jakub Suślik, Alan Łyko, Anthony Wąsik, Alexander Siudak, Antoni Pawłowski, Karol Mszyca, Julian Pilśniak.

Ogromną niespodziankę i radość sprawili starsi chłopcy, którzy zdobyli Mistrzostwo Częstochowy podczas sztafetowych biegów przełajowych i będą reprezentować nasze miasto na finale wojewódzkim w Konopiskach. Drużyna wystąpiła w składzie : Kajetan Gliński, Kamil Klekot, Kacper Radłowski, Patryk Fajer, Piotr Kulesza, Jakub Rabędzki.

Trzymamy kciuki za kolejne występy i oczywiście gratulujemy !

CM