Dziękujemy za odwiedziny! Zapraszamy do „Trzynastki” !

We wtorek, 6 marca zaprosiliśmy wszystkich zainteresowanych nauką w SP nr 13, aby rozejrzeli się po naszej szkole. Gości było sporo! Pojawili się na lekcjach otwartych w klasach młodszych, obserwowali zajęcia dwujęzyczne i sportowe.

Dzień Drzwi Otwartych w szkole. Wydarzenie, które mobilizuje nauczycieli, jak i uczniów. Zarówno Ci, którzy w „Trzynastce” pracują, jak i Ci, którzy uczą się w murach tej szkoły, chcieli pokazać, że jest to miejsce wyjątkowe!
No i chyba udało się to zrealizować!  W tym dniu od godz. 15.30 aż do godz. 18  w naszej szkole mnóstwo się działo! Zaczęliśmy od zajęć skierowanych dla rodziców i ich pociech, które mają dopiero w planach rozpoczęcie przygody z edukacją. Później były lekcje dla tych, którzy chcą uczyć się w klasach dwujęzycznych i sportowych. No i konkursy językowe dla chętnych. Z języka angielskiego i niemieckiego !
Pokazaliśmy, jak wyglądają zajęcia na ścianie wspinaczkowej, jak można miło spędzić czas bawiąc się w świetlicy na „magicznym dywanie”…To nie wszystko ! Na gości czekali: szkolni pedagodzy i  logopeda, nauczyciele służyli radą w punkcie informacyjnym, a katecheci przygotowali dla mnóstwo atrakcji w sali nr 11.
Dziękujemy za wizytę ! Mamy nadzieję, że się podobało! Do zobaczenia w „Trzynastce” !

cw

Zdjęcia: M.Zielińska, G.Nykiś