Życzenia dla rodziców.

Jest taki dzień…
Bardzo ciepły, choć grudniowy.
Dzień, zwykły dzień,
W którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień,
W którym radość wita wszystkich,
Dzień, który już
Każdy z nas zna od kołyski.

(„Dzień taki w roku”)

Drodzy Rodzice uczniów naszej szkoły!

Zapewne czekacie z niecierpliwością na nadchodzące święta Bożego Narodzenia i czas z nimi związany. Domyślamy się, że wiążecie z tym oczekiwaniem plany i pomysły, jak go przeżyć. Zakładamy, że w święta w sercu każdego człowieka goszczą radość, ciepło, pokój. Do tego zapraszają święta Bożego Narodzenia. Życzymy Państwu, aby te uczucia były obecne w Państwa domach. Co więcej, aby były obecne nie tylko w okresie Bożego Narodzenia, ale każdego dnia, w miejscach oraz sytuacjach, jakich doświadczacie. Tego z całego serca życzymy i Państwu, i sobie. Pogodnych świąt!

W imieniu całego grona pedagogicznego
i wszystkich pracowników szkoły życzy
Maciej Wawrzaszek
Dyrektor Szkoły.