Życzenia dla Pań

W piątek, w „Trzynastce” Samorząd Uczniowski zorganizował apel z okazji Dnia Kobiet. Były życzenia dla wszystkich wspaniałych pań, które uczą się i pracują w naszej szkole.

Życzenia dla nauczycielek i uczennic SP nr 13 złożyli panowie z SU oraz dyrektor szkoły p. Maciej Wawrzaszek. Później ogłoszono wyniki głosowania, które to przeprowadzili chłopcy z naszej szkoły. Wybierano z całej piękniejszej części szkolnej społeczności kandydatki w następujących kategoriach: „Wszechwiedząca”, „Przyjaciółka”, „Stylówa”, „Sportsmenka” oraz „Megagwiazda”.
W kategorii „Wszechwiedząca” zwyciężyły: Wiktoria Radosz z kl. VI b oraz Kaja Radosz z kl. VIII c.
W kategorii „Przyjaciółka” najwięcej głosów zebrały: Emilka Bobulska z kl. VI a oraz Ada Żydaczewska z kl. 3 c gimnazjum.
W kategorii „Stylówa” największe uznanie wśród chłopców znalazły: Maja Brymora z kl. V d oraz Nikola Matyszczak z kl. 3 b gimnazjum.
W kategorii „Sportsmenka” triumfowały: Nela Matuszczyk z kl. V d oraz Nikola Mroczka z kl. VIII a.
A w ostatniej kategorii, którą panowie nazwali „Megagwiazda” najwięcej głosów zebrały: Kinga Radosz z kl. V c oraz Matylda Miśkiewicz z kl. 3 a gimnazjum.
cw