Wirtualne Walentynki

W tym roku inaczej niż zwykle świętowaliśmy zbliżający się Dzień Zakochanych. Uczniowie klas 4-8, pozostający w domach i stale realizujący zdalnie obowiązek szkolny, postanowili uczcić to bardzo miłe i sympatyczne święto, przesyłając ciekawe fotki i projekty.
 W dniu 12.02.21 nasi wychowankowie pojawili się przed kamerkami w walentynkowych przebraniach. Królowały – oczywiście  –  dwa kolory: czerwony oraz różowy.  Natomiast głównymi symbolami tego święta, symbolami które to nadzwyczaj często pojawiały się w prezentacjach uczniów, były: serca i piękne, kwiaty.
Uczniowie „Trzynastki”  wykonali zdjęcia i przesłali je do publikacji przeznaczonej dla całej społeczności szkolnej. Były to fotki indywidualne, klasowe, a także ujęcia ze swoimi pupilami, czyli domowymi zwierzętami.
Mamy nadzieję, że te fotografie chociaż odrobinę rozweseliły Wszystkim ten mroźny, zimowy czas. Wszystkim autorom zdjęć serdecznie dziękujemy!
LW