„Wiosna w Europie” – udział klas młodszych„Wiosna w Europie” – udział klas młodszych„Wiosna w Europie” – udział klas młodszych

IMAG2071

W obchody „Wiosny w Europie” włączyły się też klasy 0 – III. Klasy młodsze przygotowały wystawy tematyczne dotyczące wybranego kraju (Polska – s. 24, Włochy – s. 25a, Wielka Brytania – s. 10 i Belgia – s. 25).  Uczniowie z ochotą „podróżowali” po krajach Europy zapoznając się z ich kulturą oraz „rozkoszując się” tamtejszymi przysmakami. W tym dniu odbyły się też zajęcia otwarte dla dzieci przedszkolnych i zainteresowanych rodziców (kl. 0 a – zaj. plastyczne „Wiosna idzie przez świat” – prowadząca p. Anna Cudak, kl. I a – zaj. przyrodniczo – społeczne „Kraje Unii Europejskiej” – prowadząca p. J. Matlęga, kl. II b  i kl. III b –zajęcia językowe (język angielski i język niemiecki – prowadzący: p. Ewa Buszko i p. Michał Karoń).

Wszystkim zaangażowanym rodzicom i uczniom w prace przygotowawcze bardzo dziękujemy.