Uczniowie „Trzynastki” wybrali swój SAMORZĄD !

W dniu 14.06.2021r w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każda klasa wraz z wychowawcą wyznaczała jednego przedstawiciela. W wyborach udział brali uczniowie klas od 4 do 7. Lista kandydatów była następująca: Oliwia Bauć, Olga Bekiersz, Wiktoria Korzeniec, Lena Kryczało, Fabian Lasoń, Matylda Ledwoń, Joanna Pilis, Karolina Turchyn, Ignacy Walaszczyk, Pola Żak-Wójcik.

W wyniku głosowania nową Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 13 w roku szkolnym 2021/2022 została Pola Żak-Wójcik z klasy 7 C , Zastępcą Przewodniczącej Matylda Ledwoń z klasy 6 B a wsparciem dla przewodniczącej będzie zespół wykonawczy w składzie: Oliwia Bauć kl. 5 A, Fabian Lasoń kl. 7 D, Ignacy Walaszczyk kl. 6 D, Joanna Pilis kl. 7A . Nowej przewodniczącej SU gratulujemy zaufania koleżanek i kolegów, a całemu samorządowi życzymy kreatywności i wytrwałości w realizacji ciekawych pomysłów.

AS