Tobiasz! Życzymy zdrowia!

W czwartkowe popołudnie uczeń zerówki Tobiasz Dąbrowski otrzymał z rąk pana Macieja Wawrzaszka, dyrektora SP nr 13 i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego paczkę. Jej zawartość w pewnym stopniu pomoże rodzicom tego dzielnego chłopca spełnić jego marzenie o powrocie do zdrowia.

Tobiasz przyszedł na świat z wrodzoną wadą układu kostnego. Jego lewa nóżka rośnie wolniej niż prawa. W lutym minionego roku przeszedł ciężką operację rekonstrukcji biodra i kolana. Teraz czeka na następną, a później w planach ma jeszcze długą rehabilitację.
Postanowiliśmy mu pomóc. Zareagował Samorząd Uczniowski, który zorganizował dwie imprezy: dyskotekę szkolną i bożonarodzeniowy kiermasz.
Wszystko, co udało się podczas tych dwóch wydarzeń zebrać, trafiło do rąk Tobiasza i jego rodziców.
W planach mamy jeszcze jedną akcję, z której dochód zamierzamy także przekazać na rehabilitację naszego ucznia. Pod koniec stycznia odbędzie się koncert kolęd, na który to już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!
Jeszcze raz dziękujemy tym, którzy nie szczędzili grosza podczas kiermaszu i dyskoteki, a Tobiaszkowi życzymy powrotu do zdrowia.
cw
Zdjęcie Wiktor Musialik z kl. III a gimnazjum.