Świadectwa w garści! Czas wakacji!

Rok szkolny 2017/2018 został oficjalnie zakończony. Po mszy spotkaliśmy się wszyscy w szkole, gdzie uczniom „Trzynastki” wręczono świadectwa!

Był to niezwykle ważny dzień dla wszystkich wychowanków naszej szkoły. Po wprowadzeniu sztandarów i odśpiewaniu hymnu, głos zabrał p. dyrektor Maciej Wawrzaszek. Przywitał zgromadzonych i podziękował wszystkim za całoroczną pracę. Szczególnie ciepłe słowa skierował do absolwentów, którzy zakończyli w tym roku naukę w naszej szkole. W części oficjalnej przedstawicielka klas III Gimnazjum – Agata Wierus – podziękowała dyrekcji oraz gronu pedagogicznemu za wspólnie spędzone lata.
Po tych przemówieniach pan dyrektor wręczył absolwentom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za osiągnięcia w konkursach i stuprocentową frekwencję.
Następnie przyszedł czas na słowa uznania skierowane do osób, bez których szkolne życie byłoby o wiele uboższe, mniej pełne! Słowa skierowane do rodziców!
Na koniec – w nieco swobodniejszej atmosferze – absolwenci gimnazjum zaprezentowali wszystkim zgromadzony film o szkole, z którą związani byli przez ostatnie lata. Uroczystość zakończyła się wykonaniem piosenki w wykonaniu absolwentów oraz nauczycieli, którzy przez ostanie trzy lata opiekowali się gimnazjalistami.
Zaczynamy czas wakacji ! Absolwentom mówimy „”Żegnajcie, będziemy pamiętać o Was”, pozostałym uczniom „Do zobaczenia we wrześniu!”
Małgorzata Krasoń