Piknik Rodzinny – super zabawa !!!

W ubiegły czwartek w „Trzynastce”  odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Tradycyjnie nasza szkolna impreza przebiegała w bardzo rodzinnej atmosferze i zakończyła się sukcesem organizacyjnym. Piękna pogoda, ku zadowoleniu organizatorów i uczestników przyszła w samą porę . Harmonogram imprezy był napięty i pełen różnych atrakcji. Do ostatniej chwili był modyfikowany , aby niczego nie przegapić i móc bezkolizyjnie skorzystać ze wszystkich interesujących wydarzeń.

Czego tu nie było ?! Dmuchańce, trampoliny, stragany z zabawkami, stoiska gastronomiczne ze wspaniałymi smakołykami, piękne motory, drewniany samochód , strzelnica sportowa, pokazy sztuk walki, policyjne maskotki wraz z patrolem drogówki i wiele innych atrakcji oraz cudowne występy artystyczne naszych uczniów.

Byli też niezawodni rodzice, którzy hojnie korzystali z oferty piknikowej. Dzięki ich szlachetnej postawie udało się zarobić na potrzeby szkoły 13 620 zł. Rekord zostanie zapewne pobity , bo do sprzedania są jeszcze wózek dziecięcy i rowerek.

Naszą szkolną imprezę odwiedzili również  niezwykli goście. Z atrakcji piknikowych korzystali m.in.:  o. Michał Bortnik – Kustosz Sanktuarium Jasnogórskiego, Pan Michał Lewandowski – Radny Rady Miasta Częstochowa, przyjaciel szkoły i inicjator remontu  szkolnego parkingu oraz  Pan Robert Parzęczewski – bokser , pretendent do tytułu mistrza świata w najważniejszych federacjach bokserskich.

Sukces rodzinnego pikniku nie byłby możliwy bez wspaniałomyślnych  sponsorów, którzy wsparli naszą dobroczynną  imprezę. Trudno znaleźć słowa, aby wyrazić naszą wdzięczność za szlachetność i dobre serce , które  wykazaliście okazując swoją pomoc. Proszę  przyjąć  podziękowania wyrażone słowami  św. Jana Pawła II: „ Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest;   nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.”   

W imieniu społeczności szkolnej

z wyrazami wdzięczności

Maciej Wawrzaszek

Dyrektor Szkoły

 

Sponsorzy pikniku: 

 1. Plakaty i baner na Piknik wykonała – firma GRUPA VENTANA  GRZEGORZ PARADOWSKI  siedziba firmy przy Al. Niepodległości 20/22 w Częstochowie

Firma zajmuje się grawerowaniem laserowym, realizacją pieczątek, drukiem offsetowym, zaproszeniami ślubnymi i komunijnymi, wszelkimi gadżetami reklamowymi.

www.grupaventana.pl

 

 1. Nagłośnienie  – ZAND-AUDIO Andrzej Zieliński – firma zajmuje się obsługą imprez, koncertów oraz festiwali. Nagłaśniają koncerty plenerowe i klubowe. Zajmują się wynajmem obsługą nagłośnienia na spotkania biznesowe, nagłośnieniem mobilnym na samochodzie oraz pełną obsługą muzyczną i techniczną – DJ, zespół muzyczny.

www.zand-audio.pl

 1. Dmuchańce, trampoliny, waterball – firma Nadmuchani.pl pan Damian Łakomy – firma zajmuje się profesjonalnym wynajmem urządzeń pneumatycznych, scenariuszy tematycznych na uroczystości oraz organizacją zielonych szkół. Specjalizują się w kompleksowej obsłudze imprez plenerowych na atrakcyjnych warunkach współpracy.

Strona www: nadmuchani.pl

 

 1. Balonowa Częstochowa – firma jest sponsorem dekoracji balonowej na scenę. Berka Joselewicza 1/5 Częstochowa

Firma w swej ofercie posiada ponad 200 wzorów balonów lateksowych i foliowych, balony z helem, artykuły party, artykuły na wieczór panieński i kawalerski, wszelkie dekoracje na tort, a także profesjonalne pudła balonowe oraz usługi poczty balonowej.

www.balonowaczestochowa.pl

 

 1. Magiczny Dzień Animacje dla Dzieci – Pani malowała twarze dzieciakom.

 

 1. Stanikowa Przymierzalnia – przekazała vouchery – rabat 100zł  do sklepiku – 20 szt.

Salon mieści się przy ul. Brzeźnickiej 9 w Częstochowie

www.stanikowaprzymierzalnia.pl

 

Stanikowa Przymierzalnia to salon Brafitingu, w którym zajmują się profesjonalnym doborem biustonoszy. Bon podarunkowy to rabat w wysokości 100zł na indywidualny dobór biustonosza i zakup bielizny w Salonie.

 

 1. SUN – FIT Studio – sponsor 20 szt bonów rabatowych w wysokości 200zł na zabiegi . Brzeźnicka 9 Częstochowa

Firma zajmuje się wszelkiego rodzaju zabiegami modelującymi sylwetkę czyli redukującymi niedoskonałości ciała takie jak cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej i rozstępy poprzez zintegrowane działanie profesjonalnych urządzeń kosmetycznych, kosmetyków i nowoczesnych metod zabiegowych.

www.sun-fit.pl

 

 1. Salon Fryzjerski WIKTORIA Błażej Adamus – stoisko BarberShop

Salon Fryzjerski „Wiktoria” pod  okiem Mistrza Świata Błażeja Adamus to największy obiekt w Polsce,  który świadczy usługi fryzjerskie i kosmetyczne w Polsce. Studio posiada wspaniałe wnętrza, podzielone na sektory. Na piętrze Salonu znajduje się część damska, w której każda z Pań będzie korzystać z usług najlepszych stylistów podczas koloryzacji i stylizacji włosów. Na tym poziomie znajduje się również strefa, gdzie można skorzystać ze SPA dla włosów i skóry głowy, dzięki innowacyjnym fotelom do relaksacyjnego masażu ciała połączone ze światłoterapią. Poniżej sfery damskiej znajduje się część męska-  z wydzielonym miejscem dla Panów, gdzie w typowo męskim stylu, dbać o ich wygląd będą Barberzy- wirtuozi męskich strzyżeń i stylizacji brody. Oba poziomy o wysokim standardzie dopełnić mają jak najlepszą obsługę naszych Klientów dostosowaną do ich potrzeb i oczekiwań.

 

 1. AleX- Pol – sponsor lodów do kawiarenki szkolnej.

Producent wyśmienitych lodów, mrożonek, dań gotowych oraz przetworów owocowo-warzywnych. Wyroby Alex-POL produkowane są w oparciu o naturalne składniki i tradycyjne, regionalne receptury. Dzięki temu smak i walory produktów cenione są przez konsumentów polskich i zagranicznych.

www.alex-pol.pl

 

 1. Pierogowa Panna – ul. Ludowa 165 Częstochowa

www.pierogowapanna.pl

Obsługa gastronomiczna Pikniku oraz vouchery.

 

 1. PHU MODUŁ spółka cywilna, Michał i Marek Okwiet
  Firma mieści się w Częstochowie przy ul. Wesołej 8. Firma zajmuje się kompleksową naprawą oraz sprzedażą alternatorów i rozruszników do wszystkich typów samochodów, osobowych, ciężarowych, wózków widłowych, ciągników rolniczych.
 2.  BUTIK  TUSS – sklep z odzieżą dla kobiet chcących podążać za najnowszymi trendami. Olsztyn, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 21 I piętro.

 

 1. Stacja Grawitacja. Częstochowa, ul . Bór 164.

 

 1. Gabinet Kosmetologii Lazuryt Marta Zabierowska, Częstochowa, ul. Racławicka 22 lok.1 Częstochowa

  15. SkiBike Center, autoryzowany sklep Unibike, mieszczący się w Częstochowie, ul. Krótka 26, sponsor roweru miejskiego

  16. Państwo Agata i Paweł Francuz

  17. „Klinika Twojej Diety”, Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 15/22 p. II.

 

 1. Pani fotograf Agata Szczęsna – fotografie dzieci, fotografie rodzinne

 

20 . Firma Milu Kids

 1. 500 Stopni – Pizzeria i Restauracja.
 2. Pan Łukasz Dąbrowski.
  23. Szkoła Językowa Empik.
 3. Firma Wafelek Supermarkety – sponsor słodyczy na piknik.
 4. Uechi-Ryu Polska Federacja Karate, Pan Zbigniew Rychlewski.
 5. Scout Częstochowa
 6. Yellow Catering.
 7. Hotel i Restauracja Złote Arkady.
 8. Gazelo Toys – importer zabawek.
 9. Firma Iglotex.
 10. Firma AMP Truck Spółka Cywilna.
 11. Zumba Fitnes.
 12. Bricks4Kids
 13. Rodzice uczniów SP nr 13 i Gimnazjum nr 13 w Częstochowie.