Odliczamy dni do pikniku

Warto zapamiętać tę datę. 30 maja 2019 r. Wówczas to w SP nr 13 odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, na który to wszystkich już teraz serdecznie zapraszamy !

To stało się już naszą szkolną tradycją, że raz w roku organizujemy dużą imprezę środowiskową, podczas której zbieramy środki na remonty, pomoce naukowe czy też doposażenie naszej placówki. W tym roku za cel postawiliśmy sobie, aby uzyskane podczas pikniku pieniądze przeznaczyć na remont sal, w których uczyć się będą uczniowie klas młodszych.
– Przygotowania idą pełną parą – mówi dyrektor szkoły p. Maciej Wawrzaszek. – Zbieramy fanty oraz rzeczy do licytacji podczas aukcji. Dzięki wspaniałym sponsorom lista tego, co będziemy mogli zaoferować Państwu podczas pikniku z dnia na dzień jest coraz dłuższa.

Uchylimy rąbka tajemnicy. Otóż podczas pikniku będzie można wylicytować m.in. koszulki z autografami: Roberta Lewandowskiego, Kamila Stocha, czy też Sławomira Szmala. I wiele, wiele innych wspaniałych rzeczy.
Czas na pierwsze podziękowania dla sponsorów, którzy hojnie wspierają nas podczas naszej zbiórki fantów na piknik.
Dostaliśmy już:
– Zabawki od firmy GAZELO TOYS;
– Vouchey na strzyżenie męskie i damskie od Salonu Fryzjerskiego WIKTORIA – pana Błażeja Adamus;
– Butik TUSS – przekazał nam bon na kwotę 200zł;
– Dietetyczka, p. B. Krawczyk – przekazała voucher do licytacji na analizę składu ciała, poradę dietetyczną wraz z ułożenie diety. Wartość – ok 300zł;
– Firma Millu Kids – Łukasz i Kinga Szczerba – przekazali wózek niemowlęcy do licytacji;
– Pierogowa Panna z ul. Ludowej – przekazała vouchery na 3 obiady;
– Studio SUN FIT – voucher na zabieg pielęgnacyjny;
– Stanikowa Przymierzalnia – przekazała 20 sztuk kuponów rabatowych;
– Firma Waflek – przekaże słodycze do szkolnej kawiarenki.
– Fotograf Agata Szczęsna – przekaże voucher na mini sesję zdjęciową wartą 240zł;
Wspomagają nas także:
– Szkoła Językowa Empik (będzie stoisko )
– Uechi-Ryu Polska Federacja Karate Zbigniew Rychlewski (zaplanowano pokazy sportowe)
– Magiczny dzień – Animacje dla Dzieci
Firma nadmuchani.pl (dmuchańce)
– Stacja Grawitacja.
– Już teraz bardzo serdecznie chciałbym podziękować wszystkim firmom, ludziom dobrej woli, którzy pomagają nam przy organizacji naszego szkolnego pikniku – dodaje p. M. Wawrzaszek. – Słowa szczególnego uznania należą się Pani Izabeli Okwiet – Spalik i Panu Łukaszowi Dąbrowskiemu, którzy bardzo, ale to bardzo mocno włączyli się do prac organizacyjnych i dzięki Nim udało się pozyskać wiele cennych rzeczy, które wystawimy na aukcję.
cw