Miejski Konkurs Historyczno-Plastyczny „Częstochowianki na rzecz niepodległej Polski”

Z okazji stulecia odzyskania niepodległości Samorządowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zorganizował konkurs- „Częstochowianki  na rzecz niepodległej Polski”.

Prace plastyczne naszych uczniów spodobały się i zostały nagrodzone. II miejsce zajęła Amelia Banasiak z kl. VIII b, a miejsce III otrzymał Artur Wojsa z kl. VI b.  Serdecznie gratulujemy!

Celem konkursu było przybliżenie dzieciom i młodzieży postaci wybitnych Częstochowianek, kobiet , które swoimi zdolnościami i działalnością przyczyniły się do rozwoju naszego miasta, regionu i kraju. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną poświęconą wybranej przez siebie bohaterce.

JN