I miejsce

Po raz kolejny nasi uczniowie  wykazali się dużą wiedzą w zakresie przepisów o ruchu drogowym. Zajęli I miejsce w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Pierwszą drużynę reprezentowali uczniowie z klas IV i VI Zuzanna Rełkowska, Jagoda Mermer, Bartosz Caban, Oliwer Muc,  drugą drużynę z klas VII i VIII reprezentowała Katarzyna Żabińska, Marta Konstanciak, oraz Przemysław Gniecioszek i Eryk Rogacki. W eliminacjach okręgowych młodzież rywalizowała ze sobą w konkurencjach ze znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jazdy sprawnościowej rowerem na torze przeszkód oraz w miasteczku ruchu drogowego. Najlepszym zawodnikiem okazał się Oliwier Muc z klasy VI.

Gratulujemy !!!

Opiekun: Ewa Białas