Kolejne sukcesy naszej uczennicy

Miło jest nam poinformować o kolejnych sukcesach uczennicy klasy VIb  Magdaleny Jamskiej, która zajęła I miejsca w dwóch konkursach. W Międzyszkolnym Konkursie Fotograficzno – Plastycznym pt. „Urodziłem się w Częstochowie” w kategorii fotografia oraz w  Konkursie Plastycznym „Wizerunek mojego przyjaciela kota” zorganizowanego przez filię nr 1 Biblioteki Publicznej im. dr. Władysława Biegańskiego w Częstochowie.

Celem konkursu Fotograficzno – Plastycznego było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką lub fotografii na temat krajobrazu codziennej Częstochowy, naszych dzielnic, miejsc naszego dzieciństwa, zapomnianych zakątków, ciekawych zakamarków, okolic w których żyjemy na co dzień ze wszystkimi ich problemami.

IMG_20170505_153141 IMG_20170505_153152