Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016

W dniu 1 września 2015 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016.

Dyrektor Szkoły mgr Iwona Olszówka przywitała wszystkich zebranych – rodziców, uczniów, nauczycieli i innych przyjaciół naszej szkoły.

„Pierwszy września to znak, że nastał koniec błogiego lenistwa i już czas powitać nowy rok szkolny.
Dla dzieci z oddziału przedszkolnego pierwszoklasistów, dzień ten jest jednym z najważniejszych. Nowa klasa, nauczyciele, koledzy, koleżanki, okazja do zawarcia znajomości i przyjaźni, ale i co najważniejsze – szansa na zdobycie wiedzy i wielu umiejętności.

Drodzy uczniowie, u progu nowego roku szkolnego życzę wam wytrwałości w zdobywaniu i poszerzaniu wiedzy,
wiary we własne możliwości, byście odnosili sukcesy a ewentualne porażki, z którymi być może przyjdzie wam się zmierzyć, potraktowali jak lekcję, z której trzeba wyciągnąć wnioski. Pamiętajcie, że są osoby, które chcą was wspierać i chętnie pomogą – wasi rodzice, nauczyciele, dyrekcja szkoły.

Rodzicom i nauczycielom życzę, by był to rok spokojnej pracy i dobrej współpracy,
przynoszącej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia,
by postępy i osiągnięcia dzieci dawały dużo zadowolenia, napawały zapałem i optymizmem”.

Przywitano w gronie pedagogicznym nowych nauczycieli:
wicedyrektora mgr Jacka Staniewskiego,
katechetów: s. Agnieszkę Skup i mgr Martynę Zielinską,
oraz nauczycieli: mgr Elizę Kałafut, mgr Dorotę Kapkowską i mgr Paulinę Talar.

Dyrektor Szkoły mgr Iwona Olszówka podziękowała serdecznie:
p. Michałowi Smolarczyk i p. Piotrowi Smolarczyk z firmy „Budpol” za zrealizowanie utwardzenia nawierzchni parkingu szkolnego,
rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu szkoły do rozpoczęcia nowego roku szkolnego
oraz Księdzu Proboszczowi Januszowi Wojtyla i Wikariuszom ks. Łukaszowi Dybowskiemu i Adamowi Polakowi
z Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Częstochowie za mszę świętą z okazji inauguracji roku szkolnego .

„Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa” Kornel Makuszyński

Z życzeniami wielu sukcesów w nowym roku szkolnym 2015/2016

Grono Pedagogiczne